ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cursa Iasi-Bucuresti intarziata

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
raduvisitor
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 167
Data de inscriere : 27/01/2009

Cursa Iasi-Bucuresti intarziata Empty
MesajSubiect: Cursa Iasi-Bucuresti intarziata   Cursa Iasi-Bucuresti intarziata EmptyLun 02 Noi 2009, 16:50

Titlu: Cursa TAROM Iaşi - Bucureşti nu a mai decolat din cauza unei defecţiuni tehnice
Sursa: http://www.realitatea.net/cursa-tarom-iasi---bucuresti-nu-a-mai-decolat-din-cauza-unei-defectiuni-tehnice_654672.html
Autor: realitatea.net
Data: 02.11.2009

Citat :

Cursa Tarom Iaşi - Bucureşti nu a mai decolat de pe Aeroportul Internaţional din capitala Moldovei, cei peste 40 de călători fiind anunţaţi că este o defecţiune tehnică.
Avionul trebuia să plece la ora 13.00, însă în jurul orei 15.00 încă nu decolase. Potrivit comandantului Aeroportului Internaţional, aeronava nu a mai decolat deoarece s-a aprins la bord un bec care ar semnaliza o defecţiune.
.......
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 67
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Cursa Iasi-Bucuresti intarziata Empty
MesajSubiect: Re: Cursa Iasi-Bucuresti intarziata   Cursa Iasi-Bucuresti intarziata EmptyLun 02 Noi 2009, 19:39

Imi cer iertare, eu nu reusesc sa identific avionul care ilustreaza articolul.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
Vizitato
Vizitator




Cursa Iasi-Bucuresti intarziata Empty
MesajSubiect: Re: Cursa Iasi-Bucuresti intarziata   Cursa Iasi-Bucuresti intarziata EmptyLun 02 Noi 2009, 19:43

mihaiatanasie a scris:
Imi cer iertare, eu nu reusesc sa identific avionul care ilustreaza articolul.

Ca de obicei.... Ar fi frumos sa aiba A340 in flota si ele sa poata ateriza la Iasi......
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Cursa Iasi-Bucuresti intarziata Empty
MesajSubiect: Re: Cursa Iasi-Bucuresti intarziata   Cursa Iasi-Bucuresti intarziata EmptyLun 02 Noi 2009, 20:08

E mai ok sa puna avioane fictive decat sa 'fure' poze din alte parti.
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Cursa Iasi-Bucuresti intarziata Empty
MesajSubiect: Re: Cursa Iasi-Bucuresti intarziata   Cursa Iasi-Bucuresti intarziata EmptyLun 02 Noi 2009, 21:46

Scuzati "rautatea" mea, dar asta e stire? Deci de maine, vom avea stiri genul "Avionul Carpatair a intarziat la destinatia ca pilotul a trebuit sa faca treaba mica. Din pacate, baia de pe culuarul terminalului a fost inchisa pentru motivul de 'curatenie' asa ca pilotul a trebuit sa fuga pe celalalt culuar. Din pacate, acolo era coada mai mare, si a trebuit sa isi astepte randul. In total, avionul a intarziat 10 minute."

In alte stiri...

"Un copil mic a inceput sa planga, ca ai era foame"

"Doua ciori si-au luat zborul de pe troatuar fiind speriate de un autoturizm care circula regulamentar"...

... WTF? lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cursa Iasi-Bucuresti intarziata Empty
MesajSubiect: Re: Cursa Iasi-Bucuresti intarziata   Cursa Iasi-Bucuresti intarziata Empty

Sus In jos
 
Cursa Iasi-Bucuresti intarziata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sky Express a deschis cursa directa Bucuresti-Alexandroupolis
» Noua cursa aeriana directa: Iasi - Budapesta
» o-cursa-bucuresti-roma-s-a-intors
» Cursa Tarom Munchen-Bucureşti a aterizat de urgenţă la Viena
» Tarom reia din iunie cursa Bucuresti - Amsterdam

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: