ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie

In jos 
+7
raduvisitor
lrbc
Griff
Mengelaus
CDA
GYN
felix
11 participanți
AutorMesaj
felix
Fotograf
felix


Numarul mesajelor : 1009
Varsta : 31
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 12/09/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyJoi 27 Aug 2009, 22:46

Titlu: Modificari plan de zbor
Sursa: http://www.airportcluj.ro/index.php?news=23
Autor: ...
Data: 26/08/2009

Continut:

Citat :
Stimaţi pasageri,

Având în vedere lucrările de reparaţii ce vor fi executate la pista de decolare-aterizare, traficul aerian pe Aeroportul Internaţional Cluj-Napoca va fi suspendat în perioada 3 octombrie 2009, ora 8:00 – 7 octombrie 2009, ora 8:00. Începând cu data de 7 octombrie 2009, ora 8:00, traficul va fi reluat conform orarului obişnuit.
Pasagerii sunt rugaţi să ia legătura cu companiile aeriene pentru a se informa cu privire la orarul zborurilor şi la aeroporturile de plecare/sosire pentru această perioadă.
Operatorii aerieni îşi rezervă dreptul de a anula sau de a aduce alte modificări în programul curselor aeriene.


Ultima editare efectuata de catre Mengelaus in Vin 28 Aug 2009, 09:12, editata de 1 ori (Motiv : Modificat conform regulamentului. RESPECTATI FORMATUL!!)
Sus In jos
GYN
Flight Level 400
Flight Level 400
GYN


Numarul mesajelor : 1026
Varsta : 61
Localizare : Cluj-EREDI
Data de inscriere : 09/02/2009

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyJoi 27 Aug 2009, 23:12

A doua oara anul asta?Beton stirea!
Sau asfalt?
Se renunta la calorifer?
Chiar inainte de venirea iernii?
lol!
Sus In jos
http://gyxtremespotting.time2forum.com/
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyVin 28 Aug 2009, 09:47

O data pe an (in luna aprilie) intelegem si noi ca trebuie sa lucreze la pista, dar sa incurci pasagerii de doua ori pe an ....
Si mai ales sa anunti cu 5 saptamani inaintea inchiderii aeroportului mi se pare total aiurea (ca sa nu spun ca sunt nesimtiti si ca isi bat joc de pasageri).

Parca vad ca Wizzair o sa faca scandal din nou, pentru ca nu i-au anuntat din timp ca aeroportul va fi inchis.
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyVin 28 Aug 2009, 10:16

CDA, se stie ca aeroportul va fi inchis de vreo doua luni. Adaugand si luna septembrie inseamna ca au anuntat cu vreo 3 luni inainte de inchidere, ceea ce e un lucru rezonabil zic eu.
Sus In jos
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyVin 28 Aug 2009, 10:25

Dar sint tare curios ce lucreaza ei in 4 zile?
Sus In jos
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyVin 28 Aug 2009, 10:28

Mengelaus a scris:
CDA, se stie ca aeroportul va fi inchis de vreo doua luni. Adaugand si luna septembrie inseamna ca au anuntat cu vreo 3 luni inainte de inchidere, ceea ce e un lucru rezonabil zic eu.

Daca se stia de acest lucru noi de ce nu am aflat pana acum? Probabil ca se stia acest lucru la Cluj, din zvonuri, pt. ca vorbea lumea pe strada.
Te rog sa gasesti un comunicat de presa, un articol ceva.. care sa arate ca Aeroportul Cluj Napoca a anuntat din timp inchiderea aeroportului .

Am intrat pe www.malev.com si Malev vinde bilete la Cluj in perioada in care este inchis aeroportul.
La fel pe www.wizzair.com. Wizzair vinde bilete la Cluj in perioada in care este inchis aeroportul.

Ce sa mai crezi? Ca stiau de lucrul asta si vand bilete in continuare in zilele respective ca sa nu piarda banii proveniti din vanzarea biletelor?
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyVin 28 Aug 2009, 10:48

Sincer nu stiu de ce vand ei bilete pe datele astea. Daca te uiti la Tarom de exemplu, n-ai sa gasesti bilete pe datele 3-6 oct. Si inca o chestie. Ar fi fost frumos intr-adevar ca aeroportul sa emita un comunicat de presa mult mai repede decat a facut-o. Dar prima lui obligatie e sa-si anunte chiriasii, respectiv companiile aeriene. Iar companiile trebuie sa anunte pasagerii. Asa vad eu mersul lucrurilor. Nu e obligatia aeroportului sa anunte pasagerii ci a companiilor.

p.s Iti spun sigur ca companiile care zboara de pe aeroportul Cluj au primit instiintare ca in perioada 3-7 octombrie va fi inchis. Aia nu pot sa ti-o arat asa ca va trebui sa ma crezi pe cuvant.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: ziua buna   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMier 09 Sept 2009, 16:07

ma gandeam ca poate reuseste cineva sa ma ilumineze si pe mine.....
cum am cumparat deja bilete de avion pt cluj xact in 4 octombrie, ma gandeam la ce se MAI poate intampla...am patit tot felul cu wizzair pentru ca sunt client 'fidel'... si am sunat la companie sa cer detalii despre cursa din 4 oct pt care am 3 bilete, mi s'a raspuns "noi nu stim nimic despre asa ceva"
anuntul postat pe site'ul aeroportului dateaza din 28 august, biletele au fost cumparate in 3 septembrie iar telefonul l'am dat in 6 septembrie....
raspunsul operatoarei wizzair a fost : asteptati un email de la noi...
akum oamenii care muncesc si iau zile libere , stiu ca nu e lucru usor...nu as dori sa ma pomenesc cu o cursa anulata si evident banii pe bilete pierduti.
din cate am inteles aeroprotul a mai fost inchis odata anul acesta. oare cursele din aceasta perioada vor opera pe aeroportul din Tg Mures??

merci!
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMier 09 Sept 2009, 16:33

onutzah de plecat vei pleca cu siguranta, dar nu de la cluj, ci probabil de la tg. mures. daca taromul stia de inchidere, cu siguranta ca stiu si celelalte companii si, din bun simt, ar fi putut anunta pasagerii de chestia asta. deocamdata traim in romania si asta ne ocupa tot timpul... (dupa cum e zicala), asa ca noi suntem cei care trebuie sa ne interesam foarte bine si sa nu asteptam de la ceilalti sa o faca.
Sus In jos
raduvisitor
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 167
Data de inscriere : 27/01/2009

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyJoi 10 Sept 2009, 07:59

lrbc a scris:
onutzah de plecat vei pleca cu siguranta, dar nu de la cluj, ci probabil de la tg. mures. daca taromul stia de inchidere, cu siguranta ca stiu si celelalte companii si, din bun simt, ar fi putut anunta pasagerii de chestia asta. deocamdata traim in romania si asta ne ocupa tot timpul... (dupa cum e zicala), asa ca noi suntem cei care trebuie sa ne interesam foarte bine si sa nu asteptam de la ceilalti sa o faca.

Probabil ca traficul de pe Cluj-Napoca este destul solicitant pentru pista respectiva, sunt destui martori pe forumul asta.
Pe de alta parte, zicala de mai sus nu se potriveste in situatia data, Tarom a fost mai receptiva la situatie in timp ce Wizz Air, care este o companie din Ungaria vecina, a cam dat-o-n bara in realatia cu publicul.
Eh, dar din greseli se invata .... (cateodata!).
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyJoi 10 Sept 2009, 12:59

eyyyyy dar de parca ar fi prima data!!!!!!!!!!!!
Tarom e compania tarii noastre de 'bandiera?' in schimb wizzair chiar daca e o companie maghiara este un LOWCOST...cu dansii la Bergamo am efectuat check in'ul si avionul a plecat fara noi Very Happy precum si altele....
oricum ce pot sa obiectez romanilor apropo' de noul aeroport este lipsa activitatilor comerciale ..asta chiar nu am inteles'o Sad deschizi ditamai aripa noua a aeroportului si nu ai nici un chiosc cu ziare, doar aerate coridoare frumos placate cu gresie..complimente arhitectilor!!
Sus In jos
CalinCLJ
Membru activ



Numarul mesajelor : 1031
Varsta : 61
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 15/10/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyVin 11 Sept 2009, 10:27

onutzah a scris:
eyyyyy dar de parca ar fi prima data!!!!!!!!!!!!
Tarom e compania tarii noastre de 'bandiera?' in schimb wizzair chiar daca e o companie maghiara este un LOWCOST...cu dansii la Bergamo am efectuat check in'ul si avionul a plecat fara noi Very Happy precum si altele....
oricum ce pot sa obiectez romanilor apropo' de noul aeroport este lipsa activitatilor comerciale ..asta chiar nu am inteles'o Sad deschizi ditamai aripa noua a aeroportului si nu ai nici un chiosc cu ziare, doar aerate coridoare frumos placate cu gresie..complimente arhitectilor!!

Acuma ti s-au lamurit cred problemele (de fapt problema) :

http://book.wizzair.com/breaking_news/

Daca nu ai primit inca , probabil vei primi notificarea pe email. Zbor placut !
Sus In jos
cipi_TM
Membru activ
cipi_TM


Numarul mesajelor : 1409
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 04/10/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Zborurile de la Cluj-Napoca vor fi redirectionate la Tg. Mures intre 3 si 7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyLun 21 Sept 2009, 12:24

Titlu: Zborurile de la Cluj-Napoca vor fi redirectionate la Tg. Mures intre 3 si 7 octombrie
Sursa: http://www.wall-street.ro/articol/Turism/71859/Zborurile-de-la-Cluj-Napoca-vor-fi-redirectionate-la-Tg-Mures-intre-3-si-7-octombrie.html
Autor: ***
Data: 21.09.2009

Citat :
Zborurile de la Cluj-Napoca vor fi redirectionate la Tg. Mures intre 3 si 7 octombrie

Conducerea aeroportului “Transilvania” din Targu Mures a anuntat ca, in perioada 3-7 octombrie, cand aeroportul din Cluj-Napoca este inchis pentru reparatii la pista de decolare/aterizare, o mare parte din traficul aerian de la Cluj va fi redirectionat catre Aeroportul din Targu Mures.

"Operatorii aerieni Tarom Malev si Wizz Air au identificat ca cea mai buna solutie pentru ei si pentru pasagerii lor atat din punct de vedere al asigurarii conditiilor tehnice de infrastructura, dotarii, cat si al calitatii serviciilor aeroportuare in raport cu costurile, este sa opereze zborurile Aeroportul Transilvania Targu Mures. Astfel Aeroportul Trasilvania Targu Mures va fi deschis in aceasta perioada tot timpul, asigurand, impreuna cu serviciile de trafic aerian, politie frontiera, vama, airport security si fitosanitar, necesarul pe fluxuri”, a declarat directorul aeroportului, Stefan Runcan, citat de NewsIn.

Potrivit acestuia, zborurile companiilor aeriene la care pasagerii si-au cumparat bilete pentru perioada 3-7 octombrie, in destinatiile stabilite cu plecare de la Cluj-Napoca, se vor executa, in aceleasi conditii de destinatie, de date si de orar, de la aeroportul Transilvania Targu Mures.

Pasagerii care doresc pot apela la transferul auto dintre aeroportul din Targu Mures si Aeroportul Cluj-Napoca la serviciile unui transportator privat, la taxi sau pot inchiria o masina.

"Pasagerii sunt rugati sa se prezinte la Aeroportul Transilvania Targu Mures cu doua ore inainte de decolarea zborului la care au bilet. Cele doua ore sunt reglementate international. Portile de inregistrare pasageri la zboruri se inchid automat cu 40 de minute inainte de decolarea aeronavelor pe destinatiile de zbor, iar pasagerii care nu s-au inregistrat pana la acel termen nu vor putea calatori, fiind reprogramati pentru un zbor la alta data pe aceeasi ruta”, a explicat Runcan.
Sus In jos
cipi_TM
Membru activ
cipi_TM


Numarul mesajelor : 1409
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 04/10/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Wizz Air isi redirectioneaza, intre 3-7 octombrie, zborurile din Cluj-Napoca   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMar 22 Sept 2009, 08:35

Titlu: Wizz Air isi redirectioneaza, intre 3-7 octombrie, zborurile din Cluj-Napoca
Sursa: http://www.wall-street.ro/articol/Turism/71913/Wizz-Air-isi-redirectioneaza-intre-3-7-octombrie-zborurile-din-Cluj-Napoca.html
Autor: Roxana Grosu
Data: 22.09.2009

Citat :
Wizz Air isi redirectioneaza, intre 3-7 octombrie, zborurile din Cluj-Napoca

Compania aeriana low-cost Wizz Air va reloca in perioada 3 - 7 octombrie operatiunile de pe aeroportul din Cluj- Napoca la Targu Mures, din cauza reparatiilor de pe pista aeroportului clujean.

In cele cinci zile 40 de zboruri vor fi operate de pe aeroportul din Targu Mures.

Orarul zborurilor nu va modificat iar toate procedurile de check-in vor fi efectuate direct la aeroportul din Targu Mures. Toti pasagerii sunt rugati sa se prezinte la timp pentru formalitatile de calatorie, cu 2 ore inainte de fiecare decolare.

Pe data de 3 octombrie zborurile spre Venetia si Bologna/Forli vor decola de la Cluj-Napoca, iar cursele de intoarcere vor ateriza la Targu Mures.

Toate celelalte zboruri de pe 3 octombrie vor fi operate de la Targu Mures.

Pe data de 7 octombrie cursele catre Londra si Dortmund vor decola de la Targu Mures, iar zborurile de intoarcere vor ateriza la Cluj-Napoca. Toate celelalte zboruri de pe 4, 5 si 6 octombrie vor fi operate de la Targu Mures.

Wizz Air a transportat in primele sase luni ale anului 720.000 de pasageri pe rutele din si catre Romania, in crestere cu 86% fata de perioada similara a anului trecut.

Operatorul low-cost a intrat pe piata din Romania in iulie 2006 si a stabilit prima baza operationala in Bucuresti in iunie 2007 si a doua la Cluj, in mai 2008. Cea de-a treia baza a fost deschisa la Timisoara in februarie 2009.
Sus In jos
Red13
Moderator
Red13


Numarul mesajelor : 715
Varsta : 41
Localizare : De Ronde Venen
Data de inscriere : 12/06/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMar 22 Sept 2009, 13:15

Titlu: Cât pierde Clujul din închiderea aeroportului
Sursa: http://www.ziuadecj.ro/action/article?ID=31060
Autor: Călin POENARU
Data: 22.09.2009

Citat :
...“Tocmai mă bucuram că pot să merg în vacanţă cu avionul la Barcelona, direct din Cluj, când am auzit vestea cea rea. Ce să fac, o să iau autocarul până la Mureş”, spune o pasageră. “O dată pe an (în luna aprilie) înţelegem şi noi că trebuie să lucreze la pistă, dar să încurci pasagerii de două ori pe an, şi mai ales să anunţi cu cinci săptămâni înaintea închiderii aeroportului, mi se pare total aiurea”, semnalează un membru al asociaţiei Romanian Spotters.

“In perioada respectivă, noi vom anula cursele. Ele au fost închise la vânzare din luna aprilie. Pentru pasageri, am pus informaţia pe orarul de zbor încă din primăvară”, ne-a declarat vicepreşedintele Carpatair, Paula Ardelean.

„Noi am anulat toate cursele pe Cluj din acea perioadă. Oricum erau puţine. Returnăm banii pe bilete celor care solicită acest lucru”, a menţionat Florentina Ivan, director de comunicare al Blue Air...


As avea doua observatii in legatura cu acest articol, strict legat de faptul ca ne-au inclus si pe noi.

In primul rand redactorul articolului a gresit cand a scos o replica de pe forum, care nu cred ca reprezinta parearea comunitatii (va rog sa nu deschideti iarasi discutia respectiva), si a scris in articol „un membru al asociatiei”, care da o nuanta generalizata replicii. In plus nu suntem inca asociatie (da o conotatie si mai serioasa parerii) ci doar o comunitate, dar ma rog...

In al doilea rand, si aici va atrag voua atentia, vedeti unde poate sa ajunga o banala replica, pe care voi l-ati mestecat aici in acest topic. Sa aveti grija ce ziceti, ca lumea e cu ochii pe noi, si deja am fost numiti de unii ca o comunitate de „datatori cu parerea”. Care nu cred ca este telul acestui comunitati. O parere aruncata aiurea ne poate cataloga pe toti. Va rog sa va ganditi de 2 ori inainte de a scrie ceva si totodata va rog sa contribuiti mai mult cu spotting si mai putin cu vorbe.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMar 22 Sept 2009, 13:23

Trebuie sa cerem dreptul la replica mi se pare mie si o voi face........ Parerea lui Onutyah si CDA nu este parerea Noastra ca Asociatie sau mai bine forum ci este parerea personala a unor membrii!!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMar 22 Sept 2009, 14:13

IMi pare rau sa o spun dar trebuie. Din pacate nu se poate sa fiti si cu aia in fund si cu sufletul in rai, pur si simplu nu se poate. Va plangeti de calitatea pistei dar cand vine vorba de reparatii va plangeti ca se fac reparatii.... oare cum ati vrea sa fie? Dacaar avea loc un incident aviatic ati racni ca de ce nu s-a reparat pista, asa daca se repara ragniti ca de ce se repara....... Mi se pare absurd la fel ca si rubrica de stiri de pe forum unde toata lumea comenteaza doar asa ca sa se bage in seama. Inteleg ca se mai inscriu si neavizati si poate chiar si neaveniti pe forum care se inscriu doar asa ca sa isi verse frustrarile pe un forum si care din cauza asta posteaza balarii si habar nu au care ii diferenta intre aviatie si matreata, dar din pacate vad ca sunt si uni care par ca stiu asa putin despre aviatie dar care comenteaza la fel de aiurea in targ ca si un neavenit...........
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMar 22 Sept 2009, 14:22

Daca tot ii sa avem grija ce si unde vorbim pe un forum, pe un loc unde in principiu toata lumea isi da cu parerea, mai mult sau mai putin avizat, mai mult sau mai putin la subiect etc etc, eu zic ca cel mai bine e sa inchidem naibii toate sectiunile forumului, in afara de cele in care se pun poze si am rezolvat toate problemele pe care le avem. Cat despre faptul ca un jurnalist a luat o replica de pe acest forum si a transcris-o in articol, nu pot spune decat ca ma ia rasul.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyMar 22 Sept 2009, 21:18

DIN PACATE RESPECTIVA PUBLICATIE NE REFUZA DREPTUL LA REPLICA SAU DREPTUL DE A PREZENTA O PARERE OFICIALA CONSIDERAND CA NOI SUNTEM DOAR CITITORI....... CAND AU CITAT RESPECTIVELE PERSOANE NU AM FOST DOAR CITITORI NU...... UN ROMANISM 100% SI CU TRACTIUNE INTEGRALA........

DIN ACEASTA CAUZA VOI FACE PRECIZAREA AICI:

PAREREA EXPRIMATA IN PUBLICATIA MAI SUS MENTIONATA ESTE PAREREA UNOR MEMBRI NEAVIZATI AI FORUMULUI SI NU PAREREA NOASTRA CA FORUM ASOCIATIE IN ACCEPTIUNEA LOR!
Sus In jos
vasi
Flight Level 100
Flight Level 100
vasi


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 08/05/2009

Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Pistă "mai nouă la LRCL   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie EmptyDum 04 Oct 2009, 12:16

Sursa: http://www.adevarul.ro/articole/cluj-video-o-pista-mai-noua-pentru-aeroport.html
Autor: Tudor Cutuş
Data: 3 octombrie 2010

Citat :
Peste 150 de muncitori au început, în această dimineaţă, o lucrare la „foc automat” de refacere a unei părţi din pista Aeroportului Internaţional Cluj-Napoca. Până miercuri, la ora 8.00, zborurile de pe aeroport au fost deviate pe Aeroportul din Târgu-Mureş sau anulate.

textul continuă, dar nu mai dau paste că e lung de tot Very Happy

PS: am postat aici doar pentru ca sunt si imagini. altfel, informatia cred ca e arhi-cunoscuta. Daca adminii cred ca nu e necesar, se poate sterge lejer, fara nicio suparare
Sus In jos
http://www.vasileracovitan.com
Continut sponsorizat





Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie   Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie Empty

Sus In jos
 
Aeroportul Cluj-Napoca Inchis in perioada 3-7 octombrie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aeroportul Cluj Napoca - Octombrie 2016
» Aeroportul Cluj-Napoca - Octombrie 2010
» Aeroportul Cluj Napoca - Octombrie 2011
» Aeroportul Cluj Napoca - Octombrie 2013
» Aeroportul Cluj Napoca - Octombrie 2012

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: