ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reduceri de Craciun la Wizzair

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
gaudi
Membru activ
gaudi


Numarul mesajelor : 1152
Varsta : 46
Localizare : Ploiesti / Bucuresti
Data de inscriere : 17/07/2008

Reduceri de Craciun la Wizzair Empty
MesajSubiect: Reduceri de Craciun la Wizzair   Reduceri de Craciun la Wizzair EmptyDum 14 Dec 2008, 22:37

http://wizzair.com/

Pana pe 21 decembrie 2008 pe anumite rute se pot achizitiona bilete incepand cu 54 lei.

Datele calatoriei pot fi intre 12 ianuarie - 31 martie 2009.
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

Reduceri de Craciun la Wizzair Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri de Craciun la Wizzair   Reduceri de Craciun la Wizzair EmptyDum 14 Dec 2008, 22:48

Mda, nu stiu de ce au zis ca de la 54 de lei, atata timp cand sunt unele bilete si la 39 lei.
Eu am luat 4, dar din pacate nu au oferta decat pe rutele de Italia.
Sus In jos
fly_emirates
Flight Level 100
Flight Level 100
fly_emirates


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 42
Localizare : Bucharest
Data de inscriere : 28/12/2007

Reduceri de Craciun la Wizzair Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri de Craciun la Wizzair   Reduceri de Craciun la Wizzair EmptyDum 14 Dec 2008, 23:15

oferta este corect prezentata. 54 ron include tariful de zbor + taxele obligatorii (aeroport, securitate, etc) + taxa de plata cu cardul (care e 15 ron pe zbor si pe pasager). tariful nu iclude taxa de bagaj de cala. asadar de la un 39 ron cat e tariful de baza ajungi la 54 cu plata cu cardul. e drept ca poti utiliza plata prin transfer bancar si iesi mai ieftin. dar pp sa faci un drum pana la un otpbank. acelasi tarif de 54 ron se aplica si pt tg mures-budapesta.
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

Reduceri de Craciun la Wizzair Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri de Craciun la Wizzair   Reduceri de Craciun la Wizzair EmptyLun 15 Dec 2008, 00:08

Asa e, 54 lei cu tot cu taxa de card.
Insa eu am evitat-o prin transfer bancar ING -> OTP, platind doar 2,58 lei / tranzactie (in loc de cate 15 lei / persoana / zbor). Si cum am luat 4 bilete pentru 2 persoane, am platit doar 5,16 lei in loc de 120 lei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reduceri de Craciun la Wizzair Empty
MesajSubiect: Re: Reduceri de Craciun la Wizzair   Reduceri de Craciun la Wizzair Empty

Sus In jos
 
Reduceri de Craciun la Wizzair
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand machete avioane civile (multe raritati)
» Vand Machete Gemini Jets 1:400
» Oferta Myair - reduceri de 90%
» Aeroportul Bacau - Decembrie 2016
» Campionatul mondial de planorism

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: